[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Moti gjatë javës që vjen, ja parashikimi?Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Riga shiu parashihet të ketë nga dita e enjte. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-28 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga verilindja dhe juglindja me shpejtësi 1-8 m/s, njofton Instituti Meteorologjik i Kosovës, përcjellë Botapress.

Menu Title