[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Moti tejet befasues për nesërDo  mbajë mot i qetë dhe me vranësira  shpërndara. Temperaturat minimale parashihen   lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen  lëviz ndërmjet  24 28 gradë Celsius. 
 viset malore dhe për gjatë tyre, temperaturat minimale parashihen    lëvizin ndërmjet 9 11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do  lëvizin ndërmjet 22-24 gradë  Celsius. Do  fryjë erë e lehë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes. 
 
 
Menu Title