.
×

Motrat Mustafa bashkë me Mihrije Brahën dalin për një darkë së bashku, ja si po duken atoMotrat Mustafa, këngëtaret shumë të njohura dhe të dashura për publikun tonë, e sidomos atë të muzikës popullore.

Të dyja janë shumë aktive me projekte muzikore dhe mjaftë të pranishme në organizime e ahengje familjare. Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto në të cilën shihen bashkë me Mihrijen dhe të gjitha po duken tejet bukur.