[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Myrvete Haxholli shtron pyetjen: Kur do të shpallet Pavarësia nga Coronavirusi?Myrvete Haxholli tashmë një emër i njohur i publicistikës dhe aktualitetit politik në Kosovë, në një postim të saj të radhës ka shtruar një pyetje që po e preokupon mbarë qytetarët e Kosovës por edhe më gjërë. Fjala është për shpalljen e përfundimit të Pandemisë Covid 19 dhe kështu rikthimi i jetës normale në vend dhe në gjithë botën, shkruan Botapress.
Ajo ka aluduar në shpalljen e Ditës së Pavarësisë së Kosovës, duke shtruar pyetje se kush do ta lexojë këtë “deklaratë” duke u lutur që ajo ditë të jetë ditë e dielë si dita e shpaljes së Pavarësisë së Kosovës.
Për më shumë ja postimi i Myrvete Haxhollit në Facebook:
A thu kur shpallet tash Pavaresia nga Coronavirusi? Kush e lexon deklaraten? Ishalla qellon e diele apet 🤓

Menu Title