[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Naim Abazi: Jam munduar t’i pajtojë Adelina Ismailin dhe Leonora JakupinNaimi Abazi këtë javë është bërë pjesë e rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage” Në mesin e shumë artistëve, Naim Abazi u detyrua të zgjedh mes Adelina Ismailit dhe Leonora Jakupit, shkruan lajmi.net.

Përgjigjen e tij mund ta mësoni në rubrikën e mëposhtme teksa thotë disa fjalë që nuk duhet t’i humbisni. Ndryshe, Naimi javën e kaluar bëri bujë të madhe në media për shkak të deklaratave ndaj humanistit, Halil Kastrati

Menu Title