[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Naim Abazi: Unë e kam nxjerr Medën në skenëNaim Abazi ka befasuar me përgjigjet që ka dhënë në emisionin “Mirage”. Këtë javë, prezantuesi dhe këngëtari shqiptar, Naim Abazi ka zgjedhur mes artistëve shqiptarë/ I pyetur se kë zgjedh në mes të Medës dhe Labinot Tahirit?, Prezantuesi, Abazi zgjedh Medën dhe thotë disa fjalë.

Ndiqeni rubrikën e plotë për të mësuar këtë dhe të gjitha përgjigjet e tjera të Naim Abazit.

Kujtojmë që javën e kaluar deklaratat e tij bënë bujë në media teksa flet për humanistin, Halil Kastrati.

Menu Title