[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndërroi jetë nga COVID-19 Adnan DërvariKa ndërruar jetë nga virusi COVID-19 Adnan R. Dërvari, këtë e kanë bërë të ditur kolegët e tij në rrjetin social Facebook, ku u tha se: me pikëllim të thellë, morëm lajmin e ndarjes së parakohshme nga jeta të kolegut dhe mikut tonë Adnan R. Dërvari, shkruan Botapress.info

Ky është shkrimi i plotë

Njoftim Mortor

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin e ndarjes së parakohshme nga jeta të kolegut dhe mikut tonë Adnan R. Dërvari (15.03.1960 – 03.08.2020).

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi për Adnan R. Dërvari!

 

 

Menu Title