[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje e rëndë në autostraden Prishtinë – PrizrenBotapress 28 Tetor – Një aksident ka ndodhur sonte në autostraden “Ibrahim Rugova” në mes të dy veturave.

Një veturë e tipit BMW dhe një tjetër e tipit Renault janë aksidentuar mjaft rënd, siç mund ta shihni edhe nga fotot dhe videot e mëposhtme të siguruara nga ballkani.info.

Thuhet se ka edhe lëndime. VIDEO

Menu Title