[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje trafiku me të lënduar në hyrje të PejësNjë aksident ka ndodhur pak minuta më parë hyrje të Pejës, nga ku disa persona kanë mbetur të lënduar. Lexues kanë dërguar fotografitë nga vendi i ngjarjes nga ku shihet se një kamion i ngarkuar dhe një kamionetë janë përfshirë në aksident.

Mësohet se nga aksidenti ka edhe të lënduar.

 

Menu Title