[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndodh edhe kjo: Me birrë në dorë, këngëtari shqiptar uron Fitër BajraminSot, myslimanët në gjithë botën po festojnë Fitër Bajramin, shkruan GazetaBlic.E në këtë ditë urimet nga artistët e estradës nuk kanë munguar, e ato kanë ardhur në mënyra të ndryshme.Por, krejt ndryshe ka zgjedhur të urojë këngëtari nga Shqipëria, Endri Prifti.

Në një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, këngëtari shfaqet me birrë në dorë, ndërsa uron shëndet dhe mbarësi për të gjithë.“Gëzuar Bajramin. Zemra të gëzuara të keni të gjithë. Shëndet dhe mbarësi për të gjithë. Gëzuar”, janë fjalët e Endri Priftit.

Menu Title