[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në vend se ta mbrojë të bijën nga qeni, babai hip vetë mbi veturëNjë baba amerikan i cili i ka shpëtuar dhëmbëve të mprehtë të një pit bulli, duke e lënë të bijën para qenit, u bë hit nëpër rrjetet sociale.

Babai në vend se ta shpëtojë të bijën, hip mbi një veturë të parkuar duke i bërtitur të bijës së vogël “ik”, e cila ishte e pushtuar nga frika. Për fat të mirë, pronarja e qenit ka reaguar menjëherë duke e futur brenda qenin dhe nuk është lënduar askush nga kjo mësymje.

Për më shumë ndiqeni video më poshtë:

V I D E O

Menu Title