[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nëna 105 vjeçare emocionon Marin Memen. Shikoni çfarë i dhuron atij!Në emisionin Kojshia Show mysafirë këtë të diele ishte gazetai i “Top Channel” dhe dokumentarit shumë të ndjekur “Gjurme Shqiptare” Marin Memen.

Ai u emocionua fortë kur në skenë u fut një nënë 105 vjeçare duke i dhuruar atij diçka ipresionuese! Shiko emisionin dhe kuptoje se çka i dhuroi ajo:

Menu Title