[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nëse nuk keni pishinë, atëherë mund ta bëni një të tillë! (Foto)Nëse ju keni një oborr apo kopsht dhe nuk keni para për të blerë një pishinë noti, atëherë keni zgjidhjen që ta bëni një me anë të paletave të vjetra.

Kjo është një mënyrë shumë e  thjeshtë dhe origjinale për të bërë pishinë të përsosur në oborrin e shtëpisë tuaj, ndërkohë që shpenzimet me pak para, transmeton zeri.info

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Menu Title