[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Niveli i deputetit/ Fisnik Ismaili për koalicionin me AAK-në: Për qejf t’k*… jemi bo bashkë!Koalicioni ndërmjet PSD-së dhe AAK-së ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale. Ish-deputeti, Fisnik Ismaili, ka marrë një sërë kritikash në profilin e tij në Facebook, rreth bashkimit të Ahmetit me Haradinajn.

Njëri prej komentuesve kritikoi ashpër Ismailin duke i thënë se kanë gabuar që janë bërë bashkë me AAK-në.

Ndërsa, Fisi padyshim se nuk kurseu edhe fjalë banale për t’i replikuar komentuesit. “Për qejf t’k…rit. A ki cka ban najsen për këtë punë, pos me hangër mut palidhje”, ka shkruar ai.

Menu Title