.
×

Një person po tenton t’ia marr jetën vetës, policia dhe zjarrfiksat në aksionBotapress, 12 Tetor- Një person po tenton të vetvritet në katedralën e Prishtinës, shkruan Botapress.info

Pranë katedralës kanë dalë në vendin e ngjarjes Policia e Kosovës, zjarrfikësat dhe ambulaca për të evidentuar një ngjarje të tillë tragjike.

Ende nuk është e qartë motivi i kësaj ndodhie, Botapress do ju mbaj të informuar lidhur me rastin./BP/

Botapress ka siguruar foto nga vendngjarja: