[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njeriu i dytë i PDK-së nuk është pjesë e listës së PDK-së, ja arsyeja? 

Eshtë nënkryetar i PDK-së dhe një ndër themeluesit e kësaj partie por në këto zgjedhje nuk garon për deputet, shkruan Botapress.
Hajredin Ku[i ka garuar me numrin 2 në zgjedhjet e kaluara por nuk ka arritur të fitojë vota të mjaftueshme për të kaluar “pragun” zgjedhor.
Ndërkaq në këto zgjedhje ai nuk është fare në listën e PDK-së. Deri më tash nuk dihet arsyeja por mendohet se Hajridin Ku[i nuk është pjesë e ndryshimeve në kreun e PDK-së, shkruan Botapress.

Menu Title