[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nora Istrefi bëhet krejt si Jennifer LopezKëngëtarja Nora Istrefi edhe këtë verë është mjaft e angazhuar në mbrëmje muzikore, ku përherë arrin ta elektrizoj publikun, shkruan “Kosovarja”. Nora, që së fundi erdhi në bashkëpunim me Irkenc Hykajn, edhe një herë e dëshmoj se është pa mëdyshje ndër këngëtaret më atraktive në vend. Nora, sapo ka bërë ndryshimin e radhës në pamjen e jashtme. Ajo, është bërë bionde dhe sapo ka realizuar këtë ndryshim, menjëherë ka dalë në skenë, shkruan “Kosovarja”. Publiku, ka pasur rast ta shoh një Norë të transformuar, gati si Jennifer Lopez. Ngjashmëria mes të dyjave është e jashtëzakonshme. A po ju duket edhe juve?

Menu Title