[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nora Istrefi shkrep foto nga dhoma e hotelit, kush është mashkulli që po e shoqëron?Këngëtarja, Nora Istrefi së fundi po gjindet në Tiranë.Sipas postimeve në rrjete sociale, artistja do të jetë pjesë e emisionit të Arbana Osmanit ‘Dua të të bëj të lumtur’ .Aty këngëtarja, do të këndojë nga këngët e saj.

Në Instastory, ka publikuar video teksa merr poza për të shkrepur disa imazhe nga fotografi Jurxhin Kurti, Nora ka zgjedhur që këto foto ti bëj në dhomën e hotelit se ku po qëndron. Sipas postimeve, aty kanë qenë të pranishëm edhe bashkëpunëtor dhe miqt e saj.

Ndryshe, Istrefi ditë më parë ka kaluar kohë bashkë me familjen në disa ditë pushimi .VIDEO

 

 

Menu Title