[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nora Istrefi vë në fokus linjat trupore në fotosesionin e funditEdhe pse nënë, Nora Istrefi është nga artistet me fizikun më të mirë në estradë.Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj disa imazhe të punuara për fotosesionin e fundit ku është shfaqur mjaft atraktive.

Këngëtarja është duke u kujdesur shumë për linjat trupore dhe kjo vërehet në fotot e publikuara ku vithet dhe beli i artistes duket në formë të përkryer.

Sa i përket muzikës, Nora nuk ka lansuar ndonjë këngë që nga Korriku, ku atë kohë erdhi në bashkëpunim me Irkenc Hykën për këngën ‘Jena nda’ e cila tani numëron mbi pesë milionë klikime në Youtube.

Menu Title