.
×

Nuk e besoni dot sa vite i ka mbushur Gjyste VulajGjyste Vulaj mbush 45 vjet Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi në të cilat duket si një vajzë në moshë të re,  e jo një grua që është mbi të dyzetat.

Me fustan të bardhë Gjystja duket mahnitëse, shkruan rtv21.tv. Bukuroshja nga Mali i zi ka ndarë në Instagram këto fotografi, ku ka marrë shumë urime nga ndjekësit e saj.

Kjo ditëlindje Gjysten e gjen nënë të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.