[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk ndalet Tayna, publikon video joshëse nga veturaReperja Tayna ka postuar përsëri disa foto dhe video seksi, që duket se janë nga ndonjë videoklip i saj.

Reperja Tayna nuk ka të ndalur me krijimet e saj, derisa shumë shpejt ajo do të lansojë edhe një këngë të re.

Pas realizimit të dy solo hiteve, Tayna ka paralajmëruar edhe një këngë të re derisa është paraqitur me bikine të verdha ku ekspozon gjoksin e saj seksi. VIDEO

Menu Title