.
×

‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

 

Ajo u bë e njohur nga roli i saj si Pajtesa në serialin vendor ‘Ҫka ka shpija, shkruan ORAvip.

 

 

 

Lirisht mund të themi se me rolin dhe të folurit karakteristike, Pajtesa ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikut, duke u pëlqyer tej mase.

Fiona në jetën e përditshme është një femër seksi dhe mund të radhitet në mesin e më të bukurave nga fytyrat televizive në vendin tonë.

 

 

 

 

Ne rrjetin social është shumë aktive ku dhe poston imazhe te shumta.

 

Megjithatë shquhet për llukun dhe pamjen unike e që padyshim merr shumë komente pozitive nga fansat që ka.

 

Në llogarinë ‘Instagram’ numëron mbi 32 mijë ndjekës.