[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motoritOriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here.

Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon pushimet bashkë me disa miq të saj.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme duke treguar luksin e shfrenuar dhe argëtimin e pamatë.

Më shumë vëmëndje tërhoqi videoja e publikuar në Instastory. Në të Oriola ka hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga. Ajo shkruan mbi video: Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”.

VIDEO

Menu Title