[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pamje fantastike: Lumi i qytetit të Kamenicës pas reshjeve të shiut 

Reshjet e ditëve të fundit në Kosovë kanë zbutur thatësinë që e kishte përfshirë vendin tonë. Që nga e mërkura pothuajse çdo ditë në vendin tonë ka pasur reshje shiu, gjë që ka bërë që të rritet edhe niveli i lumenjve.

Fotografi, Arian Mavriqi ka realizuar një foto të lumit në komunën e tij, Kamenicë e ku shihet se niveli i lumit të këtij qyteti është rritur dukshëm.

Reshje shiu  në Kosovë pritet të ketë edhe gjatë vikendit.

Mirëmëngjesi!Zgjohuni me pamjen shumë të mirë të lumit të Qytetit të Kamenicës pas pastrimit të lumit dhe reshjeve të fundit! Normal edhe një share ju bënë mirë për shëndetin tuaj 🙂.

Publiée par Arian Mavriqi sur Vendredi 7 août 2020

Menu Title