[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pamje nga vendi ku treni e mbyti një të mitur në KlinëPara një orë në Klinë ka ndodhur një aksident ku dyshohet se treni ka goditur për vdekje një vajzë të mitur. Dëshmitarët kanë thënë se vajza dyshohet se ka vdekur në vendin e ngjarjës, ndërsa policia nuk kanë arritur ende ta konfirmojnë këtë.

Tani në vendin e ngjarjes ndodhen ekipet e emergjencës dhe Policia e Kosovës të cilët po hetojnë rastin.

 

Menu Title