[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pamje: Si e bëjnë planin e vjedhjes dy hajna në Prishtinë 

Një vjedhje ka ndodhur para disa ditësh në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. Sipas pamjeve të siguruara nga vendi i ngjarjes, të përfshirë hajni ishin dy persona.

Plani i tyre fillimisht ishte që të hutohet punëtorja e lokalit, duke e thirrur jashtë për t’ia treguar çmimet e biçikletave.

Pastaj, siç shihet në video, tjetri futet në lokal dhe i merr kuletën shitëses së këtij biznesi të vogël në kryeqytet. Sipas indeksonline, në kuletën e shitëses ishin rreth 100 euro si dhe dokumentet personale.

Hajni në Prishtinë, shikoni se si i vjedhë kuletën shitëses së një lokali

Hajni në Prishtinë, shikoni se si i vjedhë kuletën shitëses së një lokali

Publiée par IndeksOnline sur Vendredi 14 août 2020

 

 

Menu Title