[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Paralajmëron Haradinaj: Këtë të premte do ta shihni reagimin e OVL-UÇK-sëNasim Haraidnaj paralajmëron që këtë të premte organizatat e dalura nga lufta do të reagojnë, por nuk ka përmendur formën dhe mënyrën e reagimit.Ai në Kanal10 ka deklaruar se, Organizata e Veteranëve të Luftës është për zbardhjen e të gjitha vrasjeve.

“Nuk jemi kundër zbulimit të krimeve, por Specialja po merret vetëm me shqiptarët, jo me etnitë tjera”, thekson Haradinaj./Kanal10

Menu Title