[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Parisi feston 130 vjetorin e Kullës EiffelMe një shfaqje spektakolare të dritës, kryeqendra e Francës sot është duke festuar 130 vjetorin e Kullës së famshme Eiffel.

Ndryshe kjo kullë ka qenë dhe vazhdon të mbetet si një ndër pikat më të vizituara turistike në gjithë Europë.

V I D E O

Menu Title