.
×

Pas kujt vraponte para dhjetë vitesh Bleona Zeqiri? (Foto) 

 

Sot, ajo e ka rolin e vetë në shoubiz, pasi drejton një emision popullor, i cili flet kryesisht për të njohurit dhe jetën e tyre profesionale e private.

Por, sigurisht që nuk ka qenë gjithmonë kështu, shkruan “Kosovarja”. Blerona Zeqiri sot i ka miq një pjesë të mirë të estradës e figurave publike në përgjithësi, ama dikur ishte fanse e tyre dhe donte ti njihte, takonte, të fotografohej me ta. Kjo dëshirë e qoj Bleronën drejtë televizionit, duke e bërë një prezantuese e gazetare me ndikim në televizion.

 

Nëse dikur Blerona vraponte për tu fotografuar me të preferuarit e saj, sot ka të atillë që do të donin ta kishin një foto me të. Epo, kështu e ka jeta…/Kosovarja/