[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas ndihmave të shumta për familjet e prekura nga tërmeti, Morena Taraku merr këtë vendimMorena Taraku është nisur për Shqipëri.Këngëtarja shqiptare, lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në Instastory duke treguar se është nisur nga aeroporti i Stambollit.Nëse nuk e dini, ajo ka ndihmuar vazhdimisht të prekurit nga tërmeti që la të vdekur 51 persona dhe qindra të tjerë të plagosur.

Këtë e bënte të ditur përmes rrjeteve sociale por edhe përmes Stresit i cili është mik i saj i mirë e i cili edhe sot vazhdon të jetë në terren bashkë me familjet e prekura nga kjo tragjedi. VIDEO

Menu Title