[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas puthjes me Encën, Era Istrefi transformohetDuket e çuditshme por është e vërtetë! Era Istrefi i ka thënë lamtumirë pamjes së veçantë me flokët rasta ngjyrë rozë, për t’i lënë vendin një look-u natyral dhe krejt normal. Këngëtarja nga Prishtina është shfaqur kështu në postimin e fundit në IG ndërsa vetëm një ditë më parë, motra e vogël e Nora Istrefit, u pa duke shkëmbyer puthje në buzë me kolegen e saj Enca Haxhia (paparazzi). Mos ndoshta kjo puthje ka ndikuar në transformimin e Erës në një vajzë “të zakonshme”?

Menu Title