[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pasi të hënën pritet të bjerë borë, inspirohuni dhe shikoni se si “largohet” bora me AUDI S6 (Video)Sipas YahooWeather të hënën pritet që Kosovën ta mbulojë bora, shkruan Botapress.info. E kur jemi tek bora, kemi vendosur që të ju rifreskojmë me një video, ku shihet një veturë e tipit AUDI 6 Sline teksa largon borën nga rruga. 

Ngjarja ka ndodhur në vitin e kaluar në fshatin Duhël të Suharekës. Sigurisht që Audi njihet si tip i veturës që nuk pyet fare për borën pasi modele të tilla posedojnë sistemin QUATRO. /Botapress.info

Për të parë videon duhet të klikoni më poshtë:

VIDEO

Menu Title