[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Përfundon takimi VV-LDK, ja çfarë ndodhi brenda!Botapress, 14 Dhjetor-Pas tri orëve negociata, ka përfunduar takimi mes Albin Kurtit nga VV dhe Isa Mustafës nga LDK, pa asnjë marrëveshje.

Para mediave kanë dalë Glauk Konjufca nga VV dhe Avdullah Hoti nga LDK, të cilët shumë shkurt, thanë s’e s’ka asgjë të re dhe marrëveshja s’është arritur.“Mund t’ju them se sonte s’ka marrëveshje”, tha shkurt Hoti.

Derisa Konjufca, tha se “nuk ka marrëveshje, në ditët në vijim priten prapë takime”.Asnjëri prej tyre s’ka pranuar t’u përgjigjet pyetjeve.

Menu Title