.
×

Plas sherri në estradë: Akuzohet Adelina Tahiri, “i vjedh burrat kolegeve”Situata është ende e zjarrtë mes fansave të Anjeza Brankës dhe Adelina Tahirit. Një foto që Adelina ka postuar në Instagram, ka sjellë një revoltë të ndjekësve, të cilët e kanë ofenduar.

Sipas tyre, ajo i vjedh “burrat kolegeve”. Por duket se të gjitha këto sharje nuk i kanë bërë përshtypje aspak asaj, teksa ka qëndruar në heshtje.

Ja çfarë i shkruajnë disa fansa: “O ti niveli i ultë i njërzimit. Po Anjeza Brankës me ja mar frajerin kuku oj e shkretë. Mir ta ka bo i lumshin duart që ju ka parit ty dhe kete magjup. Plus ti sa i do lekët. E ky cigani një cent s’ka, as makinë të vetën. O e bajshe me shnet dajakun”.

E një tjetër pason:”E ka marë vesh gjithë Shqipëria çfarë femre je. Je nga ato që i merr burrat kolegeve. Po aq make-up sa perdor ti dhe ajo e dashura jote e re normale që nuk do duken shenjat e dajakut”. Ndonëse Anjeza deklaroi më herët se i kishte dhënë fund lidhjes dhe se do i dedikohej djalit të saj, ende fansat mes dy palëve mbajnë mëri.

146371

146368