[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Plasin të qeshurat në studio: Nasim Haradinaj e quan Carla Del Ponten si “por***”Sekretari i OVL-UÇK’së, Nasim Haradinaj ka qenë i ftuar sot në emision “Imazh” të RTK’s. Haradinaj derisa ka qenë i ftuar për të shpjeguar për dosjet që po sillen në selinë e OVL-UÇK’së që kanë të bëjnë me Gjykatën Speciale, nuk ka munguar edhe etiketimet e tij për ndërkombëtarët.

Ai e ka quajtur Carla Del Ponten si “Karla por***”, derisa shpjegonte për një rast që kishte ndodhur me dy dëshmitarë në fshatin Qyshk. Pas kësaj, kanë plasur të qeshurat nga moderatori i emisionit dhe Nasim Haradinaj.

Më poshtë keni videon.

VIDEO

Menu Title