[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Porosia e Dudës: Deri të kalojë koronavirusi, rrini në shtëpi dhe buzëqeshniDeri në largimin e pandemisë, Balje ka kërkuar nga të gjithë të buzëqeshin dhe të qëndrojnë në shtëpi, shkruan Reporteri.net.
Postimi i saj:
Mezi po pres ditën për të dëgjuar…. “COVID-19 më në fund iku”
Ne jemi bashkë në këtë, jemi më të fortë se kaq, vazhdoni të buzëqeshni dhe qëndroni në shtëpi!

Menu Title