[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Publikohet “Bass” nga Tayna 

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re me titull “BASS”. Kënga vjen e shoqëruar edhe me videoklip dhe është mjaft ritmike.

Në videkolip Tayna vërehet në një formë mjaft të mirë dhe me stilin e flokëve ajo edhe njëherë ka marrë vëmendjen e publikut.

 

 

Menu Title