.
×

Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj nuk janë në ballë të protestuesveLideri i AAK’së Ramush Haradinaj dhe ai i NISMA’s Fatmir Limaj janë pjesëmarrës të protestës së sotme në kryeqytet, por ata nuk janë parë afër udhëheqësve të VV’së të cilët po i prijnë protestës.

Është thënë se Kurti, Limaj dhe Haradinaj kanë pasur marrëveshje për të dalë bashkë në këtë protestë.