[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Reagimi i LDK-së në Pejë pas publikimit të EXIT POLL-itKy është reagimi i anëtarëve të Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Pejë, pas publikimit të Exitpoll-it të Klan Kosovës.

LDK dhe VV 30 përqind;PDK 22.28 përqind;

AAK-PSD 10.58 përqind;NISMA-PSD-AKR, 4.41 përqind.Të tjerat 2.20 përqind.

Menu Title