.
×

Rike Roçi feston ditëlindjen, publikohen momentet magjike nga organizimi 

Ish banorja e Big Brother Rike Roçi ka festuar ditëlindjen. Ajo ka gëzuar në një festë të madhe mes miqve dhe familjarëve. Rikja ka ndarë këto momente speciale për fansat në rrjetet sociale.

Ajo edhe këtë herë ka zgjedhur të jetë mjaft sexy dhe me shumë stil. Ish banorja është një nga femrat shqiptare më të përfolurat.