[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rikthehet Kallashi: Njerëzit më njohin mbrapa shpinësPas një pauze është rikthyer Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi , ajo ka rrëfyer për pauzën e saj në shoë bizz dhe në vallëzimin e saj . Tani ajo do të vazhdojë edhe punën si valltare po do të jetë edhe pjesë e ekraneve televizive.
“Isha gati në depresion gjatë karantinës, i mbylla të gjitha rrjetet sociale tani u riktheva…”, tha ajo.

 

Menu Title