[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyenKëtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye. Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.Madje, rastësia tjetër qëndron te fakti se të dy këngëtaret këngët i kanë duet, njëra e ka me Don Phenom ndërsa tjetra me Seven Saraçin, transmeton Botapress.info

Se cilës do t’i ecë më mirë kënga, presim ta shohim ditëve në vazhdim

Menu Title