.
×

Rrihen babë e bir 

Botapress, 12 Korrik- Babai është rrahur me djalin e tij për shkak të disa mosmarrveshjeve familjare, në Ferizaj, shkruan Botapress.info

Dy të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore

Sipas raportit të policisë nga të dyshuarit është konfiskuar një revole me 7 fishekë të kalibrit 7.65 mm, një shufër metali dhe një thikë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit lirohen, kurse rasti mbetet të hetohet.