[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrokulliset një kamion në autostradën Prishtinë – FerizajNjë kamion është rrokullisur në autostradën Prishtinë-Ferizaj, ndërkaq nuk raportohet për persona të lënduar

Lexues të Gazetës të cilët kanë qenë në vendin e ngjarjes kur ka ndodhur rasti, kanë thënë se nuk kapersona të lënduar dhe se shkaktar i rrokullisjes mund të jetë një defekt me gomat e kamionit.

Foto nga vendi i ngjarjes:

Menu Title