[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrokulliset një veturë në Korroticë të Drenasit (Foto)Një veturë është rrokullisur në fshatin Korroticë e Epërme të Drenasit, ku fatmirësisht vozitësi ka marrë lëndime të lehta.

Një lexues i Indeksonline ka thënë se barjta e zallit për nevojat e kompanisë “Bechtel Enka” dhe mospastrimi i rrugëve ngakamionët që bartin zallin e kanë vështirësuar qarkullimin në këtë pjesë.

Ai ka thënë se rreziku është i madh ndërsa Ministria e Ambientit dhe Komuna e Drenasit nuk ndërmarrin asgjë.

Menu Title