[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sabri Fejzullahu uron SHBA-të: Populli amerikan janë frymëzim për ne4 korriku i këtij viti ka shënuar 244 vjetorin e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Kjo ditë konsiderohet e veçantë edhe për populli shqiptarë si mik të përhershme të Amerikës, prandaj edhe liderët politik dhe emra të njohur në vend kanë bërë urimin e tyre për 4 korrikun.

Edhe këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu në rrjete sociale ka bërë një urim duke thënë se SHBA-të dhe populli amerikan janë frymëzim për ne shqiptarët.

“Populli Amerikan dhe SHBA janë frymzime per ne Shqiptaret.Nga zemra Urime 4 Korrikun. Zoti e bekofte Ameriken. Zoti e bekoftë Popullin Amerikan”, ka shkruar Sabriu.

Menu Title