[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sara, seksi në kalendarin e ri, por me stilSensuale dhe joshëse, me të brendshme intriguese, topless, teksa mbulon me duar gjoksin, si dhe me të brendshme transparente… Seksi dhe jo vulgare, Sara Tomassi kthehet me stil për kalendarin 2015 dhe me një imazh të ri ‘të ripastruar’ pas ekzagjerimeve të së kaluarës. Mbrapa objektivit të fotografit të njohur Francesco Baronio, ajo duket seksi dhe shumë provokuese.

Menu Title