[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Selmanaj denoncon rastin e mesazheve në Polici: Shpifësit, s’e meritojnë lirinëDeputeti i LDK-së, Driton Selmanaj, përmes një postimi në faqen zyrtarë Facebook, ka bërë të ditur se ka bërë denoncim për shpifje, në rastin e mesazheve që u publikuan në rrjete sociale.
Ai ka thënë se mashtruesit do të përballen me organet e drejtësisë,
Ky është postimi i tij:
Para pak minutash bëra denocimin në Policinë e Kosovës.
Dua të shprehë vlerësimet e mia për profesionalizmin e treguar nga ana policisë së Kosovës në identifikimin e personave që kanë gisht në fabrikimin, montimin dhe falsifikimin e kinse komunikimeve të mia me kolegët e LDK-së.
Shpifësit, mashtruesit, fabrikuesit, linçuesit do të përballen me organet e drejtësisë!
Ata nuk e meritojnë lirinë!

Menu Title