[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shala godet VV’në: Të majtët si ju njihen si anëtarë të klubit të budallenjve 

Deputeti i LDK-së, Kujtim Shala, në seancën që është duke u zhvilluar ka deklaruar se të majtët, si Vetëvendosje, dijetarët evropianë i njohin si anëtarë të klubit të budallenjve.

“Nëse ju kërkoni shpjegime të fushës së dijës dhe të së majtës ekstreme, anarkiste, si ju, dijetarët evropianë i njohin si anëtarë të klubit të budallenjve”, ka thënë Shala.

Ai këto komente i bëri gjersa replikonte me deputetin e Vetëvendosjes, Hekuran Muratin./Botapress.info/

Përfundon seanca për raportimin e Hotit rreth dialogut, s’ka kuorum për votimin e rezolutës

 

 

Menu Title