[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shaqiri iu drejtohet tifozëve të Interit në gjuhën shqipe (Foto)Lojtari që ka rikthyer entuziazmin te Interi, Xherdan Shaqiri, nëpërmjet një postimi Twitter, iu është drejtuar tifozëve të Interit në tre gjuhë, anglisht, italisht dhe në gjuhën shqipe.

Interi nesër duke filluar nga ora 12:30, në San Siro do të mirëpret Genoan, në ndeshjen e vlefshme të Serie A, ndërsa Shaqiri, ka kërkuar nga tifozët, që të jenë në stadium.

Në fotografinë e mëposhtme, mund ta shikoni postimin e Xherdan Shaqirit, yllit të ri të Interit.

Menu Title